Kredyty frankowe

Unieważnij kredyt CHF i odzyskaj pieniądze!

Zapewniamy kompleksową obsługę prawną konsumentów w sprawach dotyczących kredytów frankowych (CHF).

Bezpieczeństwo i jakość

Kancelaria radcy prawnego Kacpra Sampławskiego rozpoczęła prowadzenie spraw kredytów frankowych jako jedna z pierwszych w Polsce już w roku 2017.

Dzięki doskonałej znajomości prawa finansowego oraz prawa UE zapewniamy naszym klientom najwyższy poziom bezpieczeństwa i ochrony prawnej. Nasza dokumentacja procesowa jest najwyższej jakości, a argumentacja prawna bardzo silna.

Jesteśmy kancelarią doświadczoną od wielu lat w sporach konsumentów z instytucjami finansowymi i rekomendowaną przez Stowarzyszenie Stop Bankowemu Bezprawiu (SBB), www.bankowebezprawie.pl

Z listą naszych wyroków w sprawach kredytów CHF możecie się Państwo zapoznać na stronie kancelarii: https://kslegal.com.pl/nasze-wyroki/

Dlaczego umowa kredytu w CHF jest tak groźna?

Banki z premedytacją sprzedawały toksyczne kredyty, aby w nieuczciwy sposób czerpać zyski kosztem swoich klientów.

Umowa kredytu w CHF rozkłada ryzyko walutowe rażąco na Państwa niekorzyść. W tego typu umowie występuje:

  • zawyżenie salda kredytu (długu);
  • zawyżenie odsetek;
  • zawyżenie miesięcznych rat.

Co można osiągnąć w sądzie?

Podstawowym celem procesu sądowego jest ustalenie nieważności umowy kredytu i doprowadzenie do rozliczenia z bankiem jedynie w zakresie kwoty wypłaconego kapitału kredytu.

Jakie są szanse na wygraną?

Sytuacja frankowiczów nigdy nie była tak korzystna jak obecnie. Aktualne statystyki potwierdzają, że ponad 95% wyroków kończy się wygraną kredytobiorców z nieuczciwymi bankami.

Jak zacząć?

Zapraszamy Państwa do wysłania zgłoszenia z prośbą o kontakt. Niezwłocznie skontaktujemy się z Państwem i wskażemy dalsze kroki działania.